GOLFSMITH

210

GOLFSMITH online

GOLFSMITH je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – GOLFSMITH online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky GOLFSMITH, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

GOLFSMITH Slovensko

Značka GOLFSMITH pôsobí samozrejme aj na Slovensku. GOLFSMITH Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

GOLFSMITH e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky GOLFSMITH v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá GOLFSMITH e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu GOLFSMITH, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy GOLFSMITH a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na GOLFSMITH eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „GOLFSMITH e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov GOLFSMITH. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný GOLFSMITH e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky GOLFSMITH na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky GOLFSMITH.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke GOLFSMITH, alebo sa vám nedarí nájsť GOLFSMITH e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku GOLFSMITH.sk. Oficiálna webová stránka GOLFSMITH.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke GOLFSMITH nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku GOLFSMITH.sk!

Predajne GOLFSMITH

Ako sme už spomínali, GOLFSMITH má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny GOLFSMITH e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami GOLFSMITH v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg GOLFSMITH

Katalógy GOLFSMITH sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov GOLFSMITH už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si GOLFSMITH eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V GOLFSMITH e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg GOLFSMITH, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg GOLFSMITH 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

GOLFSMITH Bratislava

Zastúpenie má GOLFSMITH aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka GOLFSMITH Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – GOLFSMITH Bratislava.

GOLFSMITH Košice

Snažíte sa nájsť značku GOLFSMITH aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu GOLFSMITH nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní GOLFSMITH v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte GOLFSMITH Košice.

Otváracie hodiny GOLFSMITH

V prípade, že chcete navštíviť predajňu GOLFSMITH a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa GOLFSMITH nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty GOLFSMITH priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín GOLFSMITH aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne GOLFSMITH vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu GOLFSMITH.

GOLFSMITH leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny GOLFSMITH leták? Je možné, že spoločnosť GOLFSMITH prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky GOLFSMITH? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke GOLFSMITH.

Vrátenie tovaru GOLFSMITH

Nakúpili ste pre seba produkty GOLFSMITH a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky GOLFSMITH kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru GOLFSMITH nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu GOLFSMITH s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a GOLFSMITH vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru GOLFSMITH je jednoducho hračka!

GOLFSMITH – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru GOLFSMITH zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni GOLFSMITH, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia GOLFSMITH prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca GOLFSMITH vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca GOLFSMITH je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru GOLFSMITH v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu GOLFSMITH. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca GOLFSMITH je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

GOLFSMITH outlet

Ak hľadáte produkty GOLFSMITH v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť GOLFSMITH outlet. GOLFSMITH outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. GOLFSMITH outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou GOLFSMITH.

GOLFSMITH kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu GOLFSMITH? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka GOLFSMITH sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu GOLFSMITH. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na GOLFSMITH galériu a pozrite si všetky novinky GOLFSMITH.

Oblečenie GOLFSMITH

Oblečenie GOLFSMITH je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko GOLFSMITH eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie GOLFSMITH, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar GOLFSMITH, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

GOLFSMITH newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch GOLFSMITH priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do GOLFSMITH newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.