Havaianas Slim

290

Havaianas Slim online

Havaianas Slim je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Havaianas Slim online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Havaianas Slim, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Havaianas Slim Slovensko

Značka Havaianas Slim pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Havaianas Slim Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Havaianas Slim e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Havaianas Slim v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Havaianas Slim e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Havaianas Slim, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Havaianas Slim a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Havaianas Slim eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Havaianas Slim e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Havaianas Slim. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Havaianas Slim e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Havaianas Slim na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Havaianas Slim.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Havaianas Slim, alebo sa vám nedarí nájsť Havaianas Slim e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Havaianas Slim.sk. Oficiálna webová stránka Havaianas Slim.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Havaianas Slim nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Havaianas Slim.sk!

Predajne Havaianas Slim

Ako sme už spomínali, Havaianas Slim má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Havaianas Slim e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Havaianas Slim v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Havaianas Slim

Katalógy Havaianas Slim sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Havaianas Slim už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Havaianas Slim eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Havaianas Slim e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Havaianas Slim, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Havaianas Slim 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Havaianas Slim Bratislava

Zastúpenie má Havaianas Slim aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Havaianas Slim Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Havaianas Slim Bratislava.

Havaianas Slim Košice

Snažíte sa nájsť značku Havaianas Slim aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Havaianas Slim nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Havaianas Slim v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Havaianas Slim Košice.

Otváracie hodiny Havaianas Slim

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Havaianas Slim a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Havaianas Slim nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Havaianas Slim priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Havaianas Slim aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Havaianas Slim vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Havaianas Slim.

Havaianas Slim leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Havaianas Slim leták? Je možné, že spoločnosť Havaianas Slim prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Havaianas Slim? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Havaianas Slim.

Vrátenie tovaru Havaianas Slim

Nakúpili ste pre seba produkty Havaianas Slim a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Havaianas Slim kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Havaianas Slim nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Havaianas Slim s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Havaianas Slim vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Havaianas Slim je jednoducho hračka!

Havaianas Slim – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Havaianas Slim zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Havaianas Slim, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Havaianas Slim prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Havaianas Slim vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Havaianas Slim je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Havaianas Slim v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Havaianas Slim. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Havaianas Slim je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Havaianas Slim outlet

Ak hľadáte produkty Havaianas Slim v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Havaianas Slim outlet. Havaianas Slim outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Havaianas Slim outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Havaianas Slim.

Havaianas Slim kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Havaianas Slim? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Havaianas Slim sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Havaianas Slim. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Havaianas Slim galériu a pozrite si všetky novinky Havaianas Slim.

Oblečenie Havaianas Slim

Oblečenie Havaianas Slim je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Havaianas Slim eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Havaianas Slim, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Havaianas Slim, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Havaianas Slim newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Havaianas Slim priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Havaianas Slim newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.