IMPERIUM

220

IMPERIUM online

IMPERIUM je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – IMPERIUM online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky IMPERIUM, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

IMPERIUM Slovensko

Značka IMPERIUM pôsobí samozrejme aj na Slovensku. IMPERIUM Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

IMPERIUM e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky IMPERIUM v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá IMPERIUM e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu IMPERIUM, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy IMPERIUM a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na IMPERIUM eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „IMPERIUM e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov IMPERIUM. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný IMPERIUM e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky IMPERIUM na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky IMPERIUM.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke IMPERIUM, alebo sa vám nedarí nájsť IMPERIUM e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku IMPERIUM.sk. Oficiálna webová stránka IMPERIUM.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke IMPERIUM nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku IMPERIUM.sk!

Predajne IMPERIUM

Ako sme už spomínali, IMPERIUM má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny IMPERIUM e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami IMPERIUM v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg IMPERIUM

Katalógy IMPERIUM sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov IMPERIUM už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si IMPERIUM eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V IMPERIUM e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg IMPERIUM, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg IMPERIUM 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

IMPERIUM Bratislava

Zastúpenie má IMPERIUM aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka IMPERIUM Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – IMPERIUM Bratislava.

IMPERIUM Košice

Snažíte sa nájsť značku IMPERIUM aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu IMPERIUM nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní IMPERIUM v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte IMPERIUM Košice.

Otváracie hodiny IMPERIUM

V prípade, že chcete navštíviť predajňu IMPERIUM a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa IMPERIUM nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty IMPERIUM priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín IMPERIUM aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne IMPERIUM vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu IMPERIUM.

IMPERIUM leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny IMPERIUM leták? Je možné, že spoločnosť IMPERIUM prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky IMPERIUM? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke IMPERIUM.

Vrátenie tovaru IMPERIUM

Nakúpili ste pre seba produkty IMPERIUM a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky IMPERIUM kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru IMPERIUM nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu IMPERIUM s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a IMPERIUM vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru IMPERIUM je jednoducho hračka!

IMPERIUM – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru IMPERIUM zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni IMPERIUM, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia IMPERIUM prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca IMPERIUM vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca IMPERIUM je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru IMPERIUM v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu IMPERIUM. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca IMPERIUM je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

IMPERIUM outlet

Ak hľadáte produkty IMPERIUM v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť IMPERIUM outlet. IMPERIUM outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. IMPERIUM outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou IMPERIUM.

IMPERIUM kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu IMPERIUM? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka IMPERIUM sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu IMPERIUM. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na IMPERIUM galériu a pozrite si všetky novinky IMPERIUM.

Oblečenie IMPERIUM

Oblečenie IMPERIUM je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko IMPERIUM eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie IMPERIUM, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar IMPERIUM, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

IMPERIUM newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch IMPERIUM priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do IMPERIUM newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.