KRÜGER

 
 

KRÜGER online

KRÜGER je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – KRÜGER online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky KRÜGER, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.
Máte radi značku KRÜGER?

KRÜGER Slovensko

Značka KRÜGER pôsobí samozrejme aj na Slovensku. KRÜGER Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

KRÜGER e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky KRÜGER v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá KRÜGER e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu KRÜGER, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy KRÜGER a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na KRÜGER eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „KRÜGER e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov KRÜGER. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný KRÜGER e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky KRÜGER na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky KRÜGER.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke KRÜGER, alebo sa vám nedarí nájsť KRÜGER e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku KRÜGER.sk. Oficiálna webová stránka KRÜGER.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke KRÜGER nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku KRÜGER.sk!

Predajne KRÜGER

Ako sme už spomínali, KRÜGER má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny KRÜGER e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami KRÜGER v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg KRÜGER

Katalógy KRÜGER sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov KRÜGER už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si KRÜGER eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V KRÜGER e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg KRÜGER, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg KRÜGER 2014“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

KRÜGER Bratislava

Zastúpenie má KRÜGER aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka KRÜGER Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – KRÜGER Bratislava.

KRÜGER Košice

Snažíte sa nájsť značku KRÜGER aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu KRÜGER nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní KRÜGER v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte KRÜGER Košice.

Otváracie hodiny KRÜGER

V prípade, že chcete navštíviť predajňu KRÜGER a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa KRÜGER nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty KRÜGER priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín KRÜGER aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne KRÜGER vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu KRÜGER.

KRÜGER leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny KRÜGER leták? Je možné, že spoločnosť KRÜGER prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky KRÜGER? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke KRÜGER.

Vrátenie tovaru KRÜGER

Nakúpili ste pre seba produkty KRÜGER a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky KRÜGER kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru KRÜGER nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu KRÜGER s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a KRÜGER vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru KRÜGER je jednoducho hračka!

KRÜGER – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru KRÜGER zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni KRÜGER, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia KRÜGER prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca KRÜGER vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca KRÜGER je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru KRÜGER v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu KRÜGER. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca KRÜGER je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

KRÜGER outlet

Ak hľadáte produkty KRÜGER v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť KRÜGER outlet. KRÜGER outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. KRÜGER outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou KRÜGER.

KRÜGER kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu KRÜGER? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka KRÜGER sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu KRÜGER. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na KRÜGER galériu a pozrite si všetky novinky KRÜGER.

Oblečenie KRÜGER

Oblečenie KRÜGER je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko KRÜGER eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie KRÜGER, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar KRÜGER, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

KRÜGER newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch KRÜGER priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do KRÜGER newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.

Kvalitná spodná bielizeň na Astratex »

Značková bielizeň od popredných výrobcov! Všetko skladom, nákup bez rizika, 8 % z hodnoty nákupu získate späť do Pokladničky!

4Home - všetko pre váš domov »

Rýchle dodanie, 99% tovaru skladom! Od bytového textilu, doplnkov, domácich spotrebičov až po všetko pre kuchyňu, záhradu, upratovanie, krásu a zdravie!