Lady & Gentleman

230

Lady & Gentleman online

Lady & Gentleman je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Lady & Gentleman online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Lady & Gentleman, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Lady & Gentleman Slovensko

Značka Lady & Gentleman pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Lady & Gentleman Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Lady & Gentleman e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Lady & Gentleman v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Lady & Gentleman e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Lady & Gentleman, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Lady & Gentleman a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Lady & Gentleman eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Lady & Gentleman e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Lady & Gentleman. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Lady & Gentleman e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Lady & Gentleman na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Lady & Gentleman.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Lady & Gentleman, alebo sa vám nedarí nájsť Lady & Gentleman e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Lady & Gentleman.sk. Oficiálna webová stránka Lady & Gentleman.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Lady & Gentleman nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Lady & Gentleman.sk!

Predajne Lady & Gentleman

Ako sme už spomínali, Lady & Gentleman má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Lady & Gentleman e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Lady & Gentleman v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Lady & Gentleman

Katalógy Lady & Gentleman sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Lady & Gentleman už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Lady & Gentleman eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Lady & Gentleman e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Lady & Gentleman, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Lady & Gentleman 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Lady & Gentleman Bratislava

Zastúpenie má Lady & Gentleman aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Lady & Gentleman Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Lady & Gentleman Bratislava.

Lady & Gentleman Košice

Snažíte sa nájsť značku Lady & Gentleman aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Lady & Gentleman nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Lady & Gentleman v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Lady & Gentleman Košice.

Otváracie hodiny Lady & Gentleman

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Lady & Gentleman a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Lady & Gentleman nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Lady & Gentleman priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Lady & Gentleman aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Lady & Gentleman vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Lady & Gentleman.

Lady & Gentleman leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Lady & Gentleman leták? Je možné, že spoločnosť Lady & Gentleman prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Lady & Gentleman? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Lady & Gentleman.

Vrátenie tovaru Lady & Gentleman

Nakúpili ste pre seba produkty Lady & Gentleman a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Lady & Gentleman kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Lady & Gentleman nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Lady & Gentleman s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Lady & Gentleman vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Lady & Gentleman je jednoducho hračka!

Lady & Gentleman – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Lady & Gentleman zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Lady & Gentleman, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Lady & Gentleman prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Lady & Gentleman vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Lady & Gentleman je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Lady & Gentleman v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Lady & Gentleman. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Lady & Gentleman je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Lady & Gentleman outlet

Ak hľadáte produkty Lady & Gentleman v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Lady & Gentleman outlet. Lady & Gentleman outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Lady & Gentleman outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Lady & Gentleman.

Lady & Gentleman kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Lady & Gentleman? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Lady & Gentleman sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Lady & Gentleman. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Lady & Gentleman galériu a pozrite si všetky novinky Lady & Gentleman.

Oblečenie Lady & Gentleman

Oblečenie Lady & Gentleman je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Lady & Gentleman eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Lady & Gentleman, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Lady & Gentleman, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Lady & Gentleman newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Lady & Gentleman priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Lady & Gentleman newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.