Larsson & Jennings

150

Larsson & Jennings online

Larsson & Jennings je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Larsson & Jennings online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Larsson & Jennings, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Larsson & Jennings Slovensko

Značka Larsson & Jennings pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Larsson & Jennings Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Larsson & Jennings e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Larsson & Jennings v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Larsson & Jennings e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Larsson & Jennings, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Larsson & Jennings a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Larsson & Jennings eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Larsson & Jennings e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Larsson & Jennings. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Larsson & Jennings e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Larsson & Jennings na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Larsson & Jennings.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Larsson & Jennings, alebo sa vám nedarí nájsť Larsson & Jennings e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Larsson & Jennings.sk. Oficiálna webová stránka Larsson & Jennings.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Larsson & Jennings nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Larsson & Jennings.sk!

Predajne Larsson & Jennings

Ako sme už spomínali, Larsson & Jennings má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Larsson & Jennings e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Larsson & Jennings v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Larsson & Jennings

Katalógy Larsson & Jennings sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Larsson & Jennings už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Larsson & Jennings eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Larsson & Jennings e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Larsson & Jennings, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Larsson & Jennings 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Larsson & Jennings Bratislava

Zastúpenie má Larsson & Jennings aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Larsson & Jennings Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Larsson & Jennings Bratislava.

Larsson & Jennings Košice

Snažíte sa nájsť značku Larsson & Jennings aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Larsson & Jennings nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Larsson & Jennings v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Larsson & Jennings Košice.

Otváracie hodiny Larsson & Jennings

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Larsson & Jennings a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Larsson & Jennings nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Larsson & Jennings priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Larsson & Jennings aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Larsson & Jennings vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Larsson & Jennings.

Larsson & Jennings leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Larsson & Jennings leták? Je možné, že spoločnosť Larsson & Jennings prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Larsson & Jennings? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Larsson & Jennings.

Vrátenie tovaru Larsson & Jennings

Nakúpili ste pre seba produkty Larsson & Jennings a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Larsson & Jennings kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Larsson & Jennings nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Larsson & Jennings s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Larsson & Jennings vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Larsson & Jennings je jednoducho hračka!

Larsson & Jennings – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Larsson & Jennings zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Larsson & Jennings, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Larsson & Jennings prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Larsson & Jennings vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Larsson & Jennings je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Larsson & Jennings v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Larsson & Jennings. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Larsson & Jennings je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Larsson & Jennings outlet

Ak hľadáte produkty Larsson & Jennings v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Larsson & Jennings outlet. Larsson & Jennings outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Larsson & Jennings outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Larsson & Jennings.

Larsson & Jennings kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Larsson & Jennings? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Larsson & Jennings sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Larsson & Jennings. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Larsson & Jennings galériu a pozrite si všetky novinky Larsson & Jennings.

Oblečenie Larsson & Jennings

Oblečenie Larsson & Jennings je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Larsson & Jennings eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Larsson & Jennings, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Larsson & Jennings, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Larsson & Jennings newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Larsson & Jennings priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Larsson & Jennings newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.