Lilica & Tigor

241

Lilica & Tigor online

Lilica & Tigor je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Lilica & Tigor online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Lilica & Tigor, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Lilica & Tigor Slovensko

Značka Lilica & Tigor pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Lilica & Tigor Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Lilica & Tigor e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Lilica & Tigor v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Lilica & Tigor e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Lilica & Tigor, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Lilica & Tigor a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Lilica & Tigor eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Lilica & Tigor e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Lilica & Tigor. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Lilica & Tigor e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Lilica & Tigor na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Lilica & Tigor.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Lilica & Tigor, alebo sa vám nedarí nájsť Lilica & Tigor e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Lilica & Tigor.sk. Oficiálna webová stránka Lilica & Tigor.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Lilica & Tigor nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Lilica & Tigor.sk!

Predajne Lilica & Tigor

Ako sme už spomínali, Lilica & Tigor má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Lilica & Tigor e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Lilica & Tigor v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Lilica & Tigor

Katalógy Lilica & Tigor sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Lilica & Tigor už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Lilica & Tigor eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Lilica & Tigor e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Lilica & Tigor, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Lilica & Tigor 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Lilica & Tigor Bratislava

Zastúpenie má Lilica & Tigor aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Lilica & Tigor Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Lilica & Tigor Bratislava.

Lilica & Tigor Košice

Snažíte sa nájsť značku Lilica & Tigor aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Lilica & Tigor nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Lilica & Tigor v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Lilica & Tigor Košice.

Otváracie hodiny Lilica & Tigor

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Lilica & Tigor a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Lilica & Tigor nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Lilica & Tigor priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Lilica & Tigor aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Lilica & Tigor vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Lilica & Tigor.

Lilica & Tigor leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Lilica & Tigor leták? Je možné, že spoločnosť Lilica & Tigor prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Lilica & Tigor? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Lilica & Tigor.

Vrátenie tovaru Lilica & Tigor

Nakúpili ste pre seba produkty Lilica & Tigor a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Lilica & Tigor kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Lilica & Tigor nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Lilica & Tigor s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Lilica & Tigor vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Lilica & Tigor je jednoducho hračka!

Lilica & Tigor – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Lilica & Tigor zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Lilica & Tigor, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Lilica & Tigor prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Lilica & Tigor vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Lilica & Tigor je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Lilica & Tigor v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Lilica & Tigor. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Lilica & Tigor je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Lilica & Tigor outlet

Ak hľadáte produkty Lilica & Tigor v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Lilica & Tigor outlet. Lilica & Tigor outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Lilica & Tigor outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Lilica & Tigor.

Lilica & Tigor kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Lilica & Tigor? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Lilica & Tigor sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Lilica & Tigor. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Lilica & Tigor galériu a pozrite si všetky novinky Lilica & Tigor.

Oblečenie Lilica & Tigor

Oblečenie Lilica & Tigor je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Lilica & Tigor eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Lilica & Tigor, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Lilica & Tigor, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Lilica & Tigor newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Lilica & Tigor priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Lilica & Tigor newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.