Lilliput & Felix

298

Lilliput & Felix online

Lilliput & Felix je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Lilliput & Felix online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Lilliput & Felix, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Lilliput & Felix Slovensko

Značka Lilliput & Felix pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Lilliput & Felix Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Lilliput & Felix e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Lilliput & Felix v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Lilliput & Felix e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Lilliput & Felix, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Lilliput & Felix a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Lilliput & Felix eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Lilliput & Felix e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Lilliput & Felix. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Lilliput & Felix e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Lilliput & Felix na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Lilliput & Felix.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Lilliput & Felix, alebo sa vám nedarí nájsť Lilliput & Felix e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Lilliput & Felix.sk. Oficiálna webová stránka Lilliput & Felix.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Lilliput & Felix nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Lilliput & Felix.sk!

Predajne Lilliput & Felix

Ako sme už spomínali, Lilliput & Felix má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Lilliput & Felix e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Lilliput & Felix v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Lilliput & Felix

Katalógy Lilliput & Felix sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Lilliput & Felix už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Lilliput & Felix eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Lilliput & Felix e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Lilliput & Felix, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Lilliput & Felix 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Lilliput & Felix Bratislava

Zastúpenie má Lilliput & Felix aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Lilliput & Felix Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Lilliput & Felix Bratislava.

Lilliput & Felix Košice

Snažíte sa nájsť značku Lilliput & Felix aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Lilliput & Felix nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Lilliput & Felix v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Lilliput & Felix Košice.

Otváracie hodiny Lilliput & Felix

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Lilliput & Felix a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Lilliput & Felix nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Lilliput & Felix priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Lilliput & Felix aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Lilliput & Felix vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Lilliput & Felix.

Lilliput & Felix leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Lilliput & Felix leták? Je možné, že spoločnosť Lilliput & Felix prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Lilliput & Felix? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Lilliput & Felix.

Vrátenie tovaru Lilliput & Felix

Nakúpili ste pre seba produkty Lilliput & Felix a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Lilliput & Felix kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Lilliput & Felix nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Lilliput & Felix s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Lilliput & Felix vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Lilliput & Felix je jednoducho hračka!

Lilliput & Felix – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Lilliput & Felix zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Lilliput & Felix, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Lilliput & Felix prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Lilliput & Felix vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Lilliput & Felix je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Lilliput & Felix v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Lilliput & Felix. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Lilliput & Felix je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Lilliput & Felix outlet

Ak hľadáte produkty Lilliput & Felix v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Lilliput & Felix outlet. Lilliput & Felix outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Lilliput & Felix outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Lilliput & Felix.

Lilliput & Felix kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Lilliput & Felix? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Lilliput & Felix sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Lilliput & Felix. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Lilliput & Felix galériu a pozrite si všetky novinky Lilliput & Felix.

Oblečenie Lilliput & Felix

Oblečenie Lilliput & Felix je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Lilliput & Felix eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Lilliput & Felix, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Lilliput & Felix, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Lilliput & Felix newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Lilliput & Felix priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Lilliput & Felix newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.