Miss Selfridge

213

Miss Selfridge online

Miss Selfridge je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Miss Selfridge online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Miss Selfridge, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Miss Selfridge Slovensko

Značka Miss Selfridge pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Miss Selfridge Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Miss Selfridge e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Miss Selfridge v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Miss Selfridge e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Miss Selfridge, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Miss Selfridge a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Miss Selfridge eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Miss Selfridge e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Miss Selfridge. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Miss Selfridge e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Miss Selfridge na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Miss Selfridge.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Miss Selfridge, alebo sa vám nedarí nájsť Miss Selfridge e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Miss Selfridge.sk. Oficiálna webová stránka Miss Selfridge.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Miss Selfridge nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Miss Selfridge.sk!

Predajne Miss Selfridge

Ako sme už spomínali, Miss Selfridge má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Miss Selfridge e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Miss Selfridge v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Miss Selfridge

Katalógy Miss Selfridge sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Miss Selfridge už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Miss Selfridge eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Miss Selfridge e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Miss Selfridge, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Miss Selfridge 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Miss Selfridge Bratislava

Zastúpenie má Miss Selfridge aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Miss Selfridge Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Miss Selfridge Bratislava.

Miss Selfridge Košice

Snažíte sa nájsť značku Miss Selfridge aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Miss Selfridge nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Miss Selfridge v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Miss Selfridge Košice.

Otváracie hodiny Miss Selfridge

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Miss Selfridge a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Miss Selfridge nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Miss Selfridge priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Miss Selfridge aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Miss Selfridge vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Miss Selfridge.

Miss Selfridge leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Miss Selfridge leták? Je možné, že spoločnosť Miss Selfridge prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Miss Selfridge? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Miss Selfridge.

Vrátenie tovaru Miss Selfridge

Nakúpili ste pre seba produkty Miss Selfridge a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Miss Selfridge kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Miss Selfridge nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Miss Selfridge s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Miss Selfridge vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Miss Selfridge je jednoducho hračka!

Miss Selfridge – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Miss Selfridge zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Miss Selfridge, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Miss Selfridge prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Miss Selfridge vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Miss Selfridge je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Miss Selfridge v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Miss Selfridge. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Miss Selfridge je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Miss Selfridge outlet

Ak hľadáte produkty Miss Selfridge v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Miss Selfridge outlet. Miss Selfridge outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Miss Selfridge outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Miss Selfridge.

Miss Selfridge kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Miss Selfridge? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Miss Selfridge sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Miss Selfridge. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Miss Selfridge galériu a pozrite si všetky novinky Miss Selfridge.

Oblečenie Miss Selfridge

Oblečenie Miss Selfridge je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Miss Selfridge eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Miss Selfridge, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Miss Selfridge, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Miss Selfridge newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Miss Selfridge priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Miss Selfridge newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.