Paloma Picasso

311

Paloma Picasso online

Paloma Picasso je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Paloma Picasso online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Paloma Picasso, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Paloma Picasso Slovensko

Značka Paloma Picasso pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Paloma Picasso Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Paloma Picasso e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Paloma Picasso v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Paloma Picasso e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Paloma Picasso, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Paloma Picasso a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Paloma Picasso eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Paloma Picasso e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Paloma Picasso. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Paloma Picasso e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Paloma Picasso na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Paloma Picasso.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Paloma Picasso, alebo sa vám nedarí nájsť Paloma Picasso e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Paloma Picasso.sk. Oficiálna webová stránka Paloma Picasso.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Paloma Picasso nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Paloma Picasso.sk!

Predajne Paloma Picasso

Ako sme už spomínali, Paloma Picasso má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Paloma Picasso e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Paloma Picasso v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Paloma Picasso

Katalógy Paloma Picasso sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Paloma Picasso už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Paloma Picasso eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Paloma Picasso e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Paloma Picasso, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Paloma Picasso 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Paloma Picasso Bratislava

Zastúpenie má Paloma Picasso aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Paloma Picasso Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Paloma Picasso Bratislava.

Paloma Picasso Košice

Snažíte sa nájsť značku Paloma Picasso aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Paloma Picasso nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Paloma Picasso v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Paloma Picasso Košice.

Otváracie hodiny Paloma Picasso

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Paloma Picasso a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Paloma Picasso nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Paloma Picasso priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Paloma Picasso aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Paloma Picasso vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Paloma Picasso.

Paloma Picasso leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Paloma Picasso leták? Je možné, že spoločnosť Paloma Picasso prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Paloma Picasso? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Paloma Picasso.

Vrátenie tovaru Paloma Picasso

Nakúpili ste pre seba produkty Paloma Picasso a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Paloma Picasso kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Paloma Picasso nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Paloma Picasso s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Paloma Picasso vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Paloma Picasso je jednoducho hračka!

Paloma Picasso – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Paloma Picasso zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Paloma Picasso, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Paloma Picasso prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Paloma Picasso vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Paloma Picasso je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Paloma Picasso v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Paloma Picasso. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Paloma Picasso je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Paloma Picasso outlet

Ak hľadáte produkty Paloma Picasso v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Paloma Picasso outlet. Paloma Picasso outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Paloma Picasso outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Paloma Picasso.

Paloma Picasso kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Paloma Picasso? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Paloma Picasso sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Paloma Picasso. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Paloma Picasso galériu a pozrite si všetky novinky Paloma Picasso.

Oblečenie Paloma Picasso

Oblečenie Paloma Picasso je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Paloma Picasso eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Paloma Picasso, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Paloma Picasso, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Paloma Picasso newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Paloma Picasso priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Paloma Picasso newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.