ROSE & WILLARD

172

ROSE & WILLARD online

ROSE & WILLARD je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – ROSE & WILLARD online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky ROSE & WILLARD, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

ROSE & WILLARD Slovensko

Značka ROSE & WILLARD pôsobí samozrejme aj na Slovensku. ROSE & WILLARD Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

ROSE & WILLARD e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky ROSE & WILLARD v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá ROSE & WILLARD e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu ROSE & WILLARD, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy ROSE & WILLARD a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na ROSE & WILLARD eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete “ROSE & WILLARD e-shopy” a kliknete na “Vyhľadať e-shopy“. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov ROSE & WILLARD. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný ROSE & WILLARD e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky ROSE & WILLARD na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky ROSE & WILLARD.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke ROSE & WILLARD, alebo sa vám nedarí nájsť ROSE & WILLARD e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku ROSE & WILLARD.sk. Oficiálna webová stránka ROSE & WILLARD.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke ROSE & WILLARD nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku ROSE & WILLARD.sk!

Predajne ROSE & WILLARD

Ako sme už spomínali, ROSE & WILLARD má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny ROSE & WILLARD e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami ROSE & WILLARD v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg ROSE & WILLARD

Katalógy ROSE & WILLARD sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov ROSE & WILLARD už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si ROSE & WILLARD eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V ROSE & WILLARD e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg ROSE & WILLARD, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad “katalóg ROSE & WILLARD 2020” a kliknite na tlačidlo “Vyhľadať katalógy“. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

ROSE & WILLARD Bratislava

Zastúpenie má ROSE & WILLARD aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka ROSE & WILLARD Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – ROSE & WILLARD Bratislava.

ROSE & WILLARD Košice

Snažíte sa nájsť značku ROSE & WILLARD aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu ROSE & WILLARD nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní ROSE & WILLARD v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte ROSE & WILLARD Košice.

Otváracie hodiny ROSE & WILLARD

V prípade, že chcete navštíviť predajňu ROSE & WILLARD a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa ROSE & WILLARD nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty ROSE & WILLARD priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín ROSE & WILLARD aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne ROSE & WILLARD vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu ROSE & WILLARD.

ROSE & WILLARD leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny ROSE & WILLARD leták? Je možné, že spoločnosť ROSE & WILLARD prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky ROSE & WILLARD? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke ROSE & WILLARD.

Vrátenie tovaru ROSE & WILLARD

Nakúpili ste pre seba produkty ROSE & WILLARD a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky ROSE & WILLARD kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru ROSE & WILLARD nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu ROSE & WILLARD s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a ROSE & WILLARD vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru ROSE & WILLARD je jednoducho hračka!

ROSE & WILLARD – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru ROSE & WILLARD zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni ROSE & WILLARD, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia ROSE & WILLARD prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca ROSE & WILLARD vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca ROSE & WILLARD je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru ROSE & WILLARD v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu ROSE & WILLARD. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca ROSE & WILLARD je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

ROSE & WILLARD outlet

Ak hľadáte produkty ROSE & WILLARD v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť ROSE & WILLARD outlet. ROSE & WILLARD outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. ROSE & WILLARD outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou ROSE & WILLARD.

ROSE & WILLARD kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu ROSE & WILLARD? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka ROSE & WILLARD sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu ROSE & WILLARD. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na ROSE & WILLARD galériu a pozrite si všetky novinky ROSE & WILLARD.

Oblečenie ROSE & WILLARD

Oblečenie ROSE & WILLARD je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko ROSE & WILLARD eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie ROSE & WILLARD, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar ROSE & WILLARD, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

ROSE & WILLARD newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch ROSE & WILLARD priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do ROSE & WILLARD newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.