Scotch Rebell

263

Scotch Rebell online

Scotch Rebell je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Scotch Rebell online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Scotch Rebell, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

Scotch Rebell Slovensko

Značka Scotch Rebell pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Scotch Rebell Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

Scotch Rebell e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Scotch Rebell v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Scotch Rebell e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Scotch Rebell, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Scotch Rebell a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Scotch Rebell eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Scotch Rebell e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Scotch Rebell. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Scotch Rebell e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Scotch Rebell na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Scotch Rebell.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Scotch Rebell, alebo sa vám nedarí nájsť Scotch Rebell e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Scotch Rebell.sk. Oficiálna webová stránka Scotch Rebell.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Scotch Rebell nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Scotch Rebell.sk!

Predajne Scotch Rebell

Ako sme už spomínali, Scotch Rebell má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Scotch Rebell e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Scotch Rebell v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Scotch Rebell

Katalógy Scotch Rebell sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Scotch Rebell už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Scotch Rebell eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Scotch Rebell e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Scotch Rebell, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Scotch Rebell 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

Scotch Rebell Bratislava

Zastúpenie má Scotch Rebell aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Scotch Rebell Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Scotch Rebell Bratislava.

Scotch Rebell Košice

Snažíte sa nájsť značku Scotch Rebell aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Scotch Rebell nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Scotch Rebell v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Scotch Rebell Košice.

Otváracie hodiny Scotch Rebell

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Scotch Rebell a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Scotch Rebell nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Scotch Rebell priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Scotch Rebell aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Scotch Rebell vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Scotch Rebell.

Scotch Rebell leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Scotch Rebell leták? Je možné, že spoločnosť Scotch Rebell prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Scotch Rebell? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Scotch Rebell.

Vrátenie tovaru Scotch Rebell

Nakúpili ste pre seba produkty Scotch Rebell a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Scotch Rebell kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Scotch Rebell nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Scotch Rebell s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Scotch Rebell vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Scotch Rebell je jednoducho hračka!

Scotch Rebell – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Scotch Rebell zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Scotch Rebell, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Scotch Rebell prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Scotch Rebell vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Scotch Rebell je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Scotch Rebell v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Scotch Rebell. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Scotch Rebell je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Scotch Rebell outlet

Ak hľadáte produkty Scotch Rebell v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Scotch Rebell outlet. Scotch Rebell outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Scotch Rebell outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Scotch Rebell.

Scotch Rebell kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Scotch Rebell? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Scotch Rebell sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Scotch Rebell. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Scotch Rebell galériu a pozrite si všetky novinky Scotch Rebell.

Oblečenie Scotch Rebell

Oblečenie Scotch Rebell je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Scotch Rebell eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Scotch Rebell, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Scotch Rebell, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Scotch Rebell newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Scotch Rebell priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Scotch Rebell newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.