SCOTCH & SODA

258

SCOTCH & SODA online

SCOTCH & SODA je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – SCOTCH & SODA online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky SCOTCH & SODA, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

SCOTCH & SODA Slovensko

Značka SCOTCH & SODA pôsobí samozrejme aj na Slovensku. SCOTCH & SODA Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

SCOTCH & SODA e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky SCOTCH & SODA v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá SCOTCH & SODA e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu SCOTCH & SODA, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy SCOTCH & SODA a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na SCOTCH & SODA eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „SCOTCH & SODA e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov SCOTCH & SODA. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný SCOTCH & SODA e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky SCOTCH & SODA na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky SCOTCH & SODA.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke SCOTCH & SODA, alebo sa vám nedarí nájsť SCOTCH & SODA e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku SCOTCH & SODA.sk. Oficiálna webová stránka SCOTCH & SODA.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke SCOTCH & SODA nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku SCOTCH & SODA.sk!

Predajne SCOTCH & SODA

Ako sme už spomínali, SCOTCH & SODA má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny SCOTCH & SODA e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami SCOTCH & SODA v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg SCOTCH & SODA

Katalógy SCOTCH & SODA sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov SCOTCH & SODA už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si SCOTCH & SODA eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V SCOTCH & SODA e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg SCOTCH & SODA, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg SCOTCH & SODA 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

SCOTCH & SODA Bratislava

Zastúpenie má SCOTCH & SODA aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka SCOTCH & SODA Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – SCOTCH & SODA Bratislava.

SCOTCH & SODA Košice

Snažíte sa nájsť značku SCOTCH & SODA aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu SCOTCH & SODA nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní SCOTCH & SODA v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte SCOTCH & SODA Košice.

Otváracie hodiny SCOTCH & SODA

V prípade, že chcete navštíviť predajňu SCOTCH & SODA a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa SCOTCH & SODA nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty SCOTCH & SODA priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín SCOTCH & SODA aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne SCOTCH & SODA vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu SCOTCH & SODA.

SCOTCH & SODA leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny SCOTCH & SODA leták? Je možné, že spoločnosť SCOTCH & SODA prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky SCOTCH & SODA? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke SCOTCH & SODA.

Vrátenie tovaru SCOTCH & SODA

Nakúpili ste pre seba produkty SCOTCH & SODA a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky SCOTCH & SODA kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru SCOTCH & SODA nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu SCOTCH & SODA s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a SCOTCH & SODA vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru SCOTCH & SODA je jednoducho hračka!

SCOTCH & SODA – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru SCOTCH & SODA zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni SCOTCH & SODA, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia SCOTCH & SODA prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca SCOTCH & SODA vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca SCOTCH & SODA je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru SCOTCH & SODA v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu SCOTCH & SODA. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca SCOTCH & SODA je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

SCOTCH & SODA outlet

Ak hľadáte produkty SCOTCH & SODA v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť SCOTCH & SODA outlet. SCOTCH & SODA outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. SCOTCH & SODA outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou SCOTCH & SODA.

SCOTCH & SODA kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu SCOTCH & SODA? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka SCOTCH & SODA sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu SCOTCH & SODA. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na SCOTCH & SODA galériu a pozrite si všetky novinky SCOTCH & SODA.

Oblečenie SCOTCH & SODA

Oblečenie SCOTCH & SODA je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko SCOTCH & SODA eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie SCOTCH & SODA, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar SCOTCH & SODA, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

SCOTCH & SODA newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch SCOTCH & SODA priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do SCOTCH & SODA newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.