The Hill-Side

399

The Hill-Side online

The Hill-Side je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – The Hill-Side online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky The Hill-Side, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

The Hill-Side Slovensko

Značka The Hill-Side pôsobí samozrejme aj na Slovensku. The Hill-Side Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

The Hill-Side e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky The Hill-Side v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá The Hill-Side e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu The Hill-Side, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy The Hill-Side a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na The Hill-Side eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „The Hill-Side e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov The Hill-Side. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný The Hill-Side e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky The Hill-Side na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky The Hill-Side.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke The Hill-Side, alebo sa vám nedarí nájsť The Hill-Side e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku The Hill-Side.sk. Oficiálna webová stránka The Hill-Side.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke The Hill-Side nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku The Hill-Side.sk!

Predajne The Hill-Side

Ako sme už spomínali, The Hill-Side má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny The Hill-Side e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami The Hill-Side v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg The Hill-Side

Katalógy The Hill-Side sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov The Hill-Side už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si The Hill-Side eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V The Hill-Side e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg The Hill-Side, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg The Hill-Side 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

The Hill-Side Bratislava

Zastúpenie má The Hill-Side aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka The Hill-Side Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – The Hill-Side Bratislava.

The Hill-Side Košice

Snažíte sa nájsť značku The Hill-Side aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu The Hill-Side nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní The Hill-Side v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte The Hill-Side Košice.

Otváracie hodiny The Hill-Side

V prípade, že chcete navštíviť predajňu The Hill-Side a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa The Hill-Side nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty The Hill-Side priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín The Hill-Side aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne The Hill-Side vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu The Hill-Side.

The Hill-Side leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny The Hill-Side leták? Je možné, že spoločnosť The Hill-Side prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky The Hill-Side? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke The Hill-Side.

Vrátenie tovaru The Hill-Side

Nakúpili ste pre seba produkty The Hill-Side a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky The Hill-Side kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru The Hill-Side nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu The Hill-Side s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a The Hill-Side vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru The Hill-Side je jednoducho hračka!

The Hill-Side – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru The Hill-Side zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni The Hill-Side, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia The Hill-Side prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca The Hill-Side vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca The Hill-Side je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru The Hill-Side v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu The Hill-Side. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca The Hill-Side je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

The Hill-Side outlet

Ak hľadáte produkty The Hill-Side v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť The Hill-Side outlet. The Hill-Side outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. The Hill-Side outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou The Hill-Side.

The Hill-Side kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu The Hill-Side? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka The Hill-Side sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu The Hill-Side. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na The Hill-Side galériu a pozrite si všetky novinky The Hill-Side.

Oblečenie The Hill-Side

Oblečenie The Hill-Side je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko The Hill-Side eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie The Hill-Side, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar The Hill-Side, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

The Hill-Side newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch The Hill-Side priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do The Hill-Side newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.