Thrasher

Thrasher online

Thrasher je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – Thrasher online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky Thrasher, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.
Máte radi značku Thrasher?

Thrasher Slovensko

Značka Thrasher pôsobí samozrejme aj na Slovensku. Thrasher Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

[optin-monster-shortcode id=“gbukgq34noyukuxk“]

Thrasher e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky Thrasher v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá Thrasher e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu Thrasher, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy Thrasher a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na Thrasher eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „Thrasher e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov Thrasher. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný Thrasher e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky Thrasher na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky Thrasher.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke Thrasher, alebo sa vám nedarí nájsť Thrasher e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku Thrasher.sk. Oficiálna webová stránka Thrasher.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke Thrasher nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku Thrasher.sk!

Predajne Thrasher

Ako sme už spomínali, Thrasher má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny Thrasher e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami Thrasher v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg Thrasher

Katalógy Thrasher sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov Thrasher už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si Thrasher eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V Thrasher e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg Thrasher, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg Thrasher 2014“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

Thrasher Bratislava

Zastúpenie má Thrasher aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka Thrasher Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – Thrasher Bratislava.

Thrasher Košice

Snažíte sa nájsť značku Thrasher aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu Thrasher nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní Thrasher v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte Thrasher Košice.

Otváracie hodiny Thrasher

V prípade, že chcete navštíviť predajňu Thrasher a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa Thrasher nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty Thrasher priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín Thrasher aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne Thrasher vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu Thrasher.

Thrasher leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny Thrasher leták? Je možné, že spoločnosť Thrasher prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky Thrasher? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke Thrasher.

Vrátenie tovaru Thrasher

Nakúpili ste pre seba produkty Thrasher a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky Thrasher kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru Thrasher nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu Thrasher s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a Thrasher vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru Thrasher je jednoducho hračka!

Thrasher – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru Thrasher zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni Thrasher, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia Thrasher prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca Thrasher vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca Thrasher je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru Thrasher v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu Thrasher. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca Thrasher je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

Thrasher outlet

Ak hľadáte produkty Thrasher v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť Thrasher outlet. Thrasher outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. Thrasher outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou Thrasher.

Thrasher kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu Thrasher? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka Thrasher sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu Thrasher. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na Thrasher galériu a pozrite si všetky novinky Thrasher.

Oblečenie Thrasher

Oblečenie Thrasher je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko Thrasher eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie Thrasher, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar Thrasher, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

Thrasher newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch Thrasher priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do Thrasher newslettera:

[optin-monster-shortcode id=“wiednc2dr5mn7bs5″]

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.

Kvalitná spodná bielizeň na Astratex »

Značková bielizeň od popredných výrobcov! Všetko skladom, nákup bez rizika, 8 % z hodnoty nákupu získate späť do Pokladničky!

4Home - všetko pre váš domov »

Rýchle dodanie, 99% tovaru skladom! Od bytového textilu, doplnkov, domácich spotrebičov až po všetko pre kuchyňu, záhradu, upratovanie, krásu a zdravie!