VENICE BEACH

702

VENICE BEACH online

VENICE BEACH je svetoznáma značka. A čo by to už bolo za značku, ak by sa nedala nájsť aj online – na internete. Naša stránka – VENICE BEACH online Vám ponúka užitočné informácie, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach značky VENICE BEACH, otváracích hodinách, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími prevádzkami. Nájdete tu ale aj ďalšie informácie. Čítajte ďalej.

 

VENICE BEACH Slovensko

Značka VENICE BEACH pôsobí samozrejme aj na Slovensku. VENICE BEACH Slovensko má sieť predajní, ktoré môžete nájsť vo viacerých slovenských mestách, možno aj v tom Vašom. Kompletný zoznam predajní, otváracie hodiny a mapy nájdete nižšie na stránke.

VENICE BEACH e-shop

Ak ste moderným človekom, a nakupovanie cez internet Vám nerobí najmenšie problémy, alebo sa Vám iba nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť produkty značky VENICE BEACH v internetovom obchode. Veľa ľudí hľadá VENICE BEACH e-shop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov, no samotný nákup urobia už radšej v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať.

Druhá skupina ľudí to robí naopak – najprv navštívi predajňu VENICE BEACH, tovar si vyskúša, no nenakúpi hneď na mieste, ale z pohodlia domova si vyhľadá e-shopy VENICE BEACH a nakúpi v tom najlacnešom. Či už patríte k jednej, alebo druhej skupine zákazníkov, máme pre Vás tipy na VENICE BEACH eshopy. Stačí, ak do vyhľadávacieho poľa nižšie napíšete „VENICE BEACH e-shopy“ a kliknete na „Vyhľadať e-shopy„. Následne sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania e-shopov VENICE BEACH. Vo všeobecnosti platí, že najkvalitnejšie výsledky sú úplne prvé, preto odporúčame navštíviť práve tie. Môžete si byť takmer istí, že nájdete vhodný VENICE BEACH e-shop s výbornými cenami produktov.

Ak už máte skúsenosti s nakupovaním značky VENICE BEACH na internete a poznáte kvalitný internetový obchod s produktmi tejto značky, môžete nám o ňom napísať, veľmi radi ho tu zverejníme.

Oficiálne webové stránky VENICE BEACH.sk

Ak ste ešte stále nenašli potrebné informácie o značke VENICE BEACH, alebo sa vám nedarí nájsť VENICE BEACH e-shop, v ktorom by ste si mohli zakúpiť kvalitné produkty, skúste navštíviť oficiálnu webovú stránku VENICE BEACH.sk. Oficiálna webová stránka VENICE BEACH.sk vám možno neponúkne všetky detailné informácie, ktoré hľadáte, ale je možné, že tu nájdete niečo, čo vám neoficiálne stránky o značke VENICE BEACH nepovedia. Prejdite na oficiálnu stránku VENICE BEACH.sk!

Predajne VENICE BEACH

Ako sme už spomínali, VENICE BEACH má na Slovenku sieť svojich predajní, kde môžete nakupovať kvalitný značkový tovar. Ak teda nechcete navštíviť žiadny VENICE BEACH e-shop, nižšie uvádzame mapu s predajňami VENICE BEACH v blízkosti Vašej lokality.

Katalóg VENICE BEACH

Katalógy VENICE BEACH sú významným zdrojom informácii o produktoch tejto značky. Ponúkajú prehľad produktov, aktuálne ceny, zľavy či špeciálne ponuky. Tým ale, že je už dnes takmer všetko na internete, katalógov začína ubúdať. Ani katalógov VENICE BEACH už nenájdete toľko ako v minulosti. Predsa len je oveľa jednoduchšie vyhľadať si VENICE BEACH eshopy a priamo v pohodlí domova si porovnať ponuky a ceny rôznych predajcov. Internetové obchody navyše často ponúkajú zľavy, niekedy aj časovo obmedzené, takže možnosť okamžitého nákupu z domu môže byť veľkou výhodou, aj čo sa týka cien. V VENICE BEACH e-shopoch jednoducho ušetríte! Preto odporúčame vyhľadať si e-shopy cez vyhľadávanie umiestené vyššie. Určite nebudete sklamaní.

Ak by ste predsa len chceli nájsť aj nejaký starší, alebo aktuálny katalóg VENICE BEACH, možete tak urobiť znova cez vyhľadávanie, tentokrát uvádzame formulár pre vyhľadávanie katalógov. Do vyhľadávacieho poľa napíšte napríklad „katalóg VENICE BEACH 2020“ a kliknite na tlačidlo „Vyhľadať katalógy„. Opäť sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si už iba stačí vybrať to, čo Vás zaujme.

 

VENICE BEACH Bratislava

Zastúpenie má VENICE BEACH aj v našom hlavnom meste – Bratislave. V tomto meste nájdete určite najviac predajcov tejto značky. Ak chcete nájsť prevádzky všetkých predajní, alebo čokoľvek, čo sa týka VENICE BEACH Bratislava, odporúčame Vám túto stránku – VENICE BEACH Bratislava.

VENICE BEACH Košice

Snažíte sa nájsť značku VENICE BEACH aj v Košiciach – metropole východu? Nemôžeme vám na sto percent potvrdiť, že predajňu VENICE BEACH nájdete aj v tomto meste. Predsa len je tu obchodov a predajní celkovo menej ako v Bratislave. Ak si nie ste istí ohľadom predajní VENICE BEACH v Košiciach, alebo by ste sa chceli o tejto značke v súvislosti s pôsobením v Košiciach dozvedieť viac, navštívte VENICE BEACH Košice.

Otváracie hodiny VENICE BEACH

V prípade, že chcete navštíviť predajňu VENICE BEACH a nie ste si istí, od a do kedy je otvorená, stačí navštíviť webovú stránku nákupného centra, v ktorom je obchod umiestnený a otváracie hodiny nájdete veľmi jednoducho tam. Ak sa Vaša predajňa VENICE BEACH nenachádza v žiadnom z nákupných centier, alebo obchodných domov, skúste si ju vyhľadať zadaním názvu značky a adresy predajne. Väčšina predajcov má dnes už vlastné webové stránky, takže požadovnú informáciu určite bez problémov nájdete. A ak už budete na internetovej stránke, je dosť možné, že bude obsahovať aj e-shop, takže si budete môcť zakúpiť produkty VENICE BEACH priamo cez Váš počítač alebo mobil. Ušetríte čas hľadním otváracích hodín VENICE BEACH aj potluvaním sa po obchodoch. Rýchle a efektívne. A často aj onmoho lacnejšie ako v kamenných predajniach.

Väčšina predajní má prevádzkovú dobu v čase od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otvorená od pondelka do piatku. Výnimkou sú predajne VENICE BEACH vo veľkých nákupných centrách, kde je otváracia doba dlhšia ako v klasických menších obchodoch a to väčšinou od 9:00 do 21:00 aj vrátane sviatkov a víkendov. Ak teda máte možnosť nakupovať v nákupných centrách, len ťažko narazíte na zatvorenú predajňu VENICE BEACH.

VENICE BEACH leták

Nedorazil vám do vašej poštovej schránky aktuálny VENICE BEACH leták? Je možné, že spoločnosť VENICE BEACH prestáva investovať do printovej reklamy a prechádza na online propagáciu svojej značky a tovaru. Aj tak si ale prajete byť pravidelne informovaní o ponukách, novinkách, akciách a zľavách značky VENICE BEACH? Sledujte ju online! Prihláste sa do nášho newslettera, alebo si pridajte náš portál na Facebook, Google+, alebo Twitter a zostaňte vždy informovaní o značke VENICE BEACH.

Vrátenie tovaru VENICE BEACH

Nakúpili ste pre seba produkty VENICE BEACH a neskôr ste doma zistili, že vám nesedia alebo ste netrafili ideálnu veľkosť? Alebo ste produkt značky VENICE BEACH kúpili svojmu blízkemu ako darček, ale netrafili ste jeho vkus či veľkosť? Nezúfajte! Pokiaľ nie je tovar nosený, alebo poškodený, podľa zákona máte možnosť v stanovenej lehote tovar vrátiť alebo vymeniť za iný. S vrátením tovaru VENICE BEACH nemá väčšina zákazníkov žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu VENICE BEACH s tovarom, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť spolu s dokladom o jeho zaplatení a VENICE BEACH vám vráti peniaze, prípadne si budete môcť vybrať iný tovar. Voľba je na vás. Vrátenie tovaru VENICE BEACH je jednoducho hračka!

VENICE BEACH – reklamácia

Ak ste po nákupe tovaru VENICE BEACH zistili, že je tovar poškodený, alebo nemá dostatočnú kvalitu, treba takýto tovar reklamovať. Môžete tak urobiť priamo v predajni VENICE BEACH, kde ste nakúpili. Aj pri reklamácii musíte mať pokladničný doklad o zaplatení – bloček. Reklamácia VENICE BEACH prebieha tak, že predajca prevezme reklamovaný tovar a najneskôr do 30 dní vás oboznámi s výsledkom reklamácie. Ak je reklamácia neopodstatnená, tovar vám bude vrátený bez opravy či vrátenia peňazí. Ak predajca usúdi, že je vaša reklamácia oprávnená, predajca VENICE BEACH vykoná opravu tovaru, prípadne tovar vymení za nový, alebo vám ponúkne vrátenie peňazí. Pozor! Ak vám predajca do 30 dní neoznámi výsledok reklamačného konania, máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a predajca VENICE BEACH je povinný vám vrátiť peniaze za nevyhovujúci tovar.

Pri nákupe tovaru VENICE BEACH v eshopoch sa môže stať, že je doručený iný tovar ako ste si pôvodne objednali, prípadne vám dorazí tovar poškodený. Určite sa s takýmto tovarom neuspokojte a dožadujte sa reklamácie u predajcu VENICE BEACH. Ak vám bol doručený chybný, alebo nesprávny tovar, čo najskôr kontaktujte predajcu a zistite ďalší postup. Predajca VENICE BEACH je povinný doručiť vám správny tovar a to na vlastné prepravné náklady.

VENICE BEACH outlet

Ak hľadáte produkty VENICE BEACH v nižšej cenovej kategórii, nemusíte hneď siahať po obnosených veciach z bazáru alebo secondhandu. Ideálnou voľbou pre vás môže byť VENICE BEACH outlet. VENICE BEACH outlet je výpredaj tovaru zo starších kolekcií. Ide o nepredaný tovar z minulých sezón, alebo rokov. VENICE BEACH outlet sú úplne nové, nenosené produkty, ktoré môžete získať v outlet predajniach za zlomok ich pôvodnej ceny. Tak neváhajte a vyhľadajte si najbližšiu outlet predajňu so značkou VENICE BEACH.

VENICE BEACH kolekcia

Videli ste už najnovšiu kolekciu VENICE BEACH? Novinky, ktoré nám v pravidelných intervaloch prináša značka VENICE BEACH sú doslova dychberúce. Aj táto najnovšia kolekcia potvrdzuje toto tvrdenie. Sviežosť, modernosť, elegancia a štýl. To sú tie správne prívlastky pre novú kolekciu VENICE BEACH. Presvedčte sa ale sami. Prejdite na VENICE BEACH galériu a pozrite si všetky novinky VENICE BEACH.

Oblečenie VENICE BEACH

Oblečenie VENICE BEACH je dlhodobo veľmi populárne. Svedčí o tom sieť predajní v celej SR, ktorá každý rok pravidelne dosahuje vysoké obraty a niekoľko VENICE BEACH eshopov, v ktorom sa dá nakúpiť tovar za rozumné ceny. Pokiaľ zháňate oblečenie VENICE BEACH, odporúčame vám navštíviť práve niektorý z eshopov a vyhľadať si tak zaujímavý tovar VENICE BEACH, ktorý si objednáte buď priamo online, alebo neskôr navštívite kamennú predajňu.

VENICE BEACH newsletter

Zostaňte v spojení s vašou obľúbenou značkou! Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte pravidelné informácie o aktuálnych zľavách, akciách či výpredajoch VENICE BEACH priamo do vašej e-mailovej schránky. Prihláste sa do VENICE BEACH newslettera:

Nájdite užitočné informácie aj o ďalších módnych značkách. Stačí si vybrať z ponuky v menu, alebo použiť vyhľadávacie pole, ktoré je umiestnené hore nad menu a okamžite nájdete presne to, čo hľadáte.