Hammerschmid Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

35

Hammerschmid Banská Bystrica

Hammerschmid Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Hammerschmid v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Hammerschmid Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Hammerschmid, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Hammerschmid Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Hammerschmid Banská Bystrica.

Predajne Hammerschmid Banská Bystrica

Módna spoločnosť Hammerschmid prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Hammerschmid v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Hammerschmid sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Hammerschmid sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Hammerschmid Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Hammerschmid v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Hammerschmid Banská Bystrica.

Mapa Hammerschmid Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Hammerschmid Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Hammerschmid ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Hammerschmid Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Hammerschmid Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Hammerschmid Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Hammerschmid sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Hammerschmid Banská Bystrica

Hammerschmid Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Hammerschmid, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Hammerschmid Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Hammerschmid Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Hammerschmid Banská Bystrica

Reklamácie Hammerschmid Banská Bystrica

Vedúci predajne Hammerschmid Banská Bystrica

Leták Hammerschmid Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Hammerschmid? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Hammerschmid Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Hammerschmid Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Hammerschmid je návšteva ľubovoľnej predajne Hammerschmid Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Hammerschmid Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Hammerschmid Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Hammerschmid Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Hammerschmid. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Hammerschmid Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Hammerschmid? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Hammerschmid v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Hammerschmid Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Hammerschmid Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Hammerschmid Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Hammerschmid.

Hodnotenie a recenzie Hammerschmid Banská Bystrica

Máte na Hammerschmid Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Hammerschmid a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Hammerschmid Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂