Happahl Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

44

Happahl Banská Bystrica

Happahl Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Happahl v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Happahl Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Happahl, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Happahl Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Happahl Banská Bystrica.

Predajne Happahl Banská Bystrica

Módna spoločnosť Happahl prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Happahl v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Happahl sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Happahl sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Happahl Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Happahl v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Happahl Banská Bystrica.

Mapa Happahl Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Happahl Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Happahl ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Happahl Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Happahl Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Happahl Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Happahl sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Happahl Banská Bystrica

Happahl Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Happahl, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Happahl Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Happahl Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Happahl Banská Bystrica

Reklamácie Happahl Banská Bystrica

Vedúci predajne Happahl Banská Bystrica

Leták Happahl Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Happahl? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Happahl Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Happahl Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Happahl je návšteva ľubovoľnej predajne Happahl Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Happahl Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Happahl Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Happahl Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Happahl. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Happahl Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Happahl? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Happahl v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Happahl Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Happahl Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Happahl Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Happahl.

Hodnotenie a recenzie Happahl Banská Bystrica

Máte na Happahl Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Happahl a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Happahl Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂