Harmony Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

53

Harmony Banská Bystrica

Harmony Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Harmony v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Harmony Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Harmony, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Harmony Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Harmony Banská Bystrica.

Predajne Harmony Banská Bystrica

Módna spoločnosť Harmony prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Harmony v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Harmony sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Harmony sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Harmony Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Harmony v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Harmony Banská Bystrica.

Mapa Harmony Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Harmony Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Harmony ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Harmony Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Harmony Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Harmony Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Harmony sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Harmony Banská Bystrica

Harmony Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Harmony, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Harmony Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Harmony Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Harmony Banská Bystrica

Reklamácie Harmony Banská Bystrica

Vedúci predajne Harmony Banská Bystrica

Leták Harmony Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Harmony? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Harmony Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Harmony Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Harmony je návšteva ľubovoľnej predajne Harmony Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Harmony Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Harmony Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Harmony Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Harmony. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Harmony Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Harmony? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Harmony v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Harmony Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Harmony Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Harmony Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Harmony.

Hodnotenie a recenzie Harmony Banská Bystrica

Máte na Harmony Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Harmony a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Harmony Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂