Harolds Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

59

Harolds Banská Bystrica

Harolds Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Harolds v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Harolds Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Harolds, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Harolds Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Harolds Banská Bystrica.

Predajne Harolds Banská Bystrica

Módna spoločnosť Harolds prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Harolds v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Harolds sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Harolds sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Harolds Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Harolds v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Harolds Banská Bystrica.

Mapa Harolds Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Harolds Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Harolds ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Harolds Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Harolds Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Harolds Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Harolds sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Harolds Banská Bystrica

Harolds Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Harolds, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Harolds Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Harolds Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Harolds Banská Bystrica

Reklamácie Harolds Banská Bystrica

Vedúci predajne Harolds Banská Bystrica

Leták Harolds Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Harolds? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Harolds Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Harolds Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Harolds je návšteva ľubovoľnej predajne Harolds Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Harolds Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Harolds Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Harolds Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Harolds. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Harolds Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Harolds? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Harolds v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Harolds Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Harolds Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Harolds Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Harolds.

Hodnotenie a recenzie Harolds Banská Bystrica

Máte na Harolds Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Harolds a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Harolds Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂