Haster Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

46

Haster Banská Bystrica

Haster Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Haster v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Haster Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Haster, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Haster Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Haster Banská Bystrica.

Predajne Haster Banská Bystrica

Módna spoločnosť Haster prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Haster v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Haster sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Haster sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Haster Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Haster v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Haster Banská Bystrica.

Mapa Haster Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Haster Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Haster ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Haster Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Haster Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Haster Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Haster sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Haster Banská Bystrica

Haster Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Haster, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Haster Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Haster Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Haster Banská Bystrica

Reklamácie Haster Banská Bystrica

Vedúci predajne Haster Banská Bystrica

Leták Haster Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Haster? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Haster Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Haster Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Haster je návšteva ľubovoľnej predajne Haster Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Haster Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Haster Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Haster Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Haster. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Haster Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Haster? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Haster v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Haster Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Haster Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Haster Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Haster.

Hodnotenie a recenzie Haster Banská Bystrica

Máte na Haster Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Haster a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Haster Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂