Sandqvist Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

88

Sandqvist Banská Bystrica

Sandqvist Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sandqvist v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sandqvist Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sandqvist, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sandqvist Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sandqvist Banská Bystrica.

Predajne Sandqvist Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sandqvist prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sandqvist v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sandqvist sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sandqvist sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sandqvist Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sandqvist v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sandqvist Banská Bystrica.

Mapa Sandqvist Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sandqvist Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sandqvist ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sandqvist Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sandqvist Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sandqvist Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sandqvist sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sandqvist Banská Bystrica

Sandqvist Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sandqvist, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sandqvist Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sandqvist Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sandqvist Banská Bystrica

Reklamácie Sandqvist Banská Bystrica

Vedúci predajne Sandqvist Banská Bystrica

Leták Sandqvist Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sandqvist? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sandqvist Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sandqvist Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sandqvist je návšteva ľubovoľnej predajne Sandqvist Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sandqvist Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sandqvist Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sandqvist Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sandqvist. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sandqvist Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sandqvist? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sandqvist v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sandqvist Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sandqvist Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sandqvist Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sandqvist.

Hodnotenie a recenzie Sandqvist Banská Bystrica

Máte na Sandqvist Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sandqvist a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sandqvist Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár