Sandro Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

83

Sandro Banská Bystrica

Sandro Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sandro v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sandro Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sandro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sandro Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sandro Banská Bystrica.

Predajne Sandro Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sandro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sandro v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sandro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sandro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sandro Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sandro v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sandro Banská Bystrica.

Mapa Sandro Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sandro Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sandro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sandro Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sandro Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sandro Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sandro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sandro Banská Bystrica

Sandro Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sandro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sandro Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sandro Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sandro Banská Bystrica

Reklamácie Sandro Banská Bystrica

Vedúci predajne Sandro Banská Bystrica

Leták Sandro Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sandro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sandro Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sandro Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sandro je návšteva ľubovoľnej predajne Sandro Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sandro Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sandro Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sandro Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sandro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sandro Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sandro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sandro v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sandro Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sandro Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sandro Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sandro.

Hodnotenie a recenzie Sandro Banská Bystrica

Máte na Sandro Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sandro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sandro Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár