Sanetta Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

56

Sanetta Banská Bystrica

Sanetta Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sanetta v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sanetta Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sanetta, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sanetta Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sanetta Banská Bystrica.

Predajne Sanetta Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sanetta prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sanetta v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sanetta sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sanetta sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sanetta Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sanetta v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sanetta Banská Bystrica.

Mapa Sanetta Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sanetta Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sanetta ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sanetta Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sanetta Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sanetta Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sanetta sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sanetta Banská Bystrica

Sanetta Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sanetta, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sanetta Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sanetta Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sanetta Banská Bystrica

Reklamácie Sanetta Banská Bystrica

Vedúci predajne Sanetta Banská Bystrica

Leták Sanetta Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sanetta? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sanetta Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sanetta Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sanetta je návšteva ľubovoľnej predajne Sanetta Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sanetta Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sanetta Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sanetta Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sanetta. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sanetta Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sanetta? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sanetta v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sanetta Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sanetta Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sanetta Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sanetta.

Hodnotenie a recenzie Sanetta Banská Bystrica

Máte na Sanetta Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sanetta a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sanetta Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂