Sassa Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

98

Sassa Banská Bystrica

Sassa Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sassa v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sassa Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sassa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sassa Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sassa Banská Bystrica.

Predajne Sassa Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sassa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sassa v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sassa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sassa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sassa Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sassa v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sassa Banská Bystrica.

Mapa Sassa Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sassa Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sassa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sassa Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sassa Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sassa Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sassa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sassa Banská Bystrica

Sassa Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sassa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sassa Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sassa Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sassa Banská Bystrica

Reklamácie Sassa Banská Bystrica

Vedúci predajne Sassa Banská Bystrica

Leták Sassa Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sassa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sassa Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sassa Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sassa je návšteva ľubovoľnej predajne Sassa Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sassa Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sassa Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sassa Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sassa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sassa Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sassa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sassa v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sassa Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sassa Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sassa Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sassa.

Hodnotenie a recenzie Sassa Banská Bystrica

Máte na Sassa Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sassa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sassa Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár