SASSOFONO Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

92

SASSOFONO Banská Bystrica

SASSOFONO Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní SASSOFONO v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SASSOFONO Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SASSOFONO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SASSOFONO Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SASSOFONO Banská Bystrica.

Predajne SASSOFONO Banská Bystrica

Módna spoločnosť SASSOFONO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SASSOFONO v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SASSOFONO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SASSOFONO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne SASSOFONO Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SASSOFONO v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SASSOFONO Banská Bystrica.

Mapa SASSOFONO Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne SASSOFONO Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SASSOFONO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SASSOFONO Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne SASSOFONO Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SASSOFONO Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SASSOFONO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SASSOFONO Banská Bystrica

SASSOFONO Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke SASSOFONO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SASSOFONO Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SASSOFONO Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie SASSOFONO Banská Bystrica

Reklamácie SASSOFONO Banská Bystrica

Vedúci predajne SASSOFONO Banská Bystrica

Leták SASSOFONO Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták SASSOFONO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SASSOFONO Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták SASSOFONO Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SASSOFONO je návšteva ľubovoľnej predajne SASSOFONO Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SASSOFONO Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SASSOFONO Banská Bystrica?
V najnovšom letáku SASSOFONO Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SASSOFONO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SASSOFONO Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní SASSOFONO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SASSOFONO v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SASSOFONO Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SASSOFONO Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou SASSOFONO Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SASSOFONO.

Hodnotenie a recenzie SASSOFONO Banská Bystrica

Máte na SASSOFONO Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SASSOFONO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SASSOFONO Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár