Savolis Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

98

Savolis Banská Bystrica

Savolis Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Savolis v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Savolis Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Savolis, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Savolis Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Savolis Banská Bystrica.

Predajne Savolis Banská Bystrica

Módna spoločnosť Savolis prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Savolis v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Savolis sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Savolis sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Savolis Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Savolis v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Savolis Banská Bystrica.

Mapa Savolis Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Savolis Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Savolis ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Savolis Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Savolis Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Savolis Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Savolis sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Savolis Banská Bystrica

Savolis Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Savolis, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Savolis Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Savolis Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Savolis Banská Bystrica

Reklamácie Savolis Banská Bystrica

Vedúci predajne Savolis Banská Bystrica

Leták Savolis Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Savolis? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Savolis Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Savolis Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Savolis je návšteva ľubovoľnej predajne Savolis Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Savolis Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Savolis Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Savolis Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Savolis. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Savolis Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Savolis? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Savolis v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Savolis Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Savolis Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Savolis Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Savolis.

Hodnotenie a recenzie Savolis Banská Bystrica

Máte na Savolis Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Savolis a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Savolis Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár