Scherrer Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

90

Scherrer Banská Bystrica

Scherrer Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Scherrer v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Scherrer Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Scherrer, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Scherrer Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Scherrer Banská Bystrica.

Predajne Scherrer Banská Bystrica

Módna spoločnosť Scherrer prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Scherrer v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Scherrer sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Scherrer sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Scherrer Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Scherrer v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Scherrer Banská Bystrica.

Mapa Scherrer Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Scherrer Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Scherrer ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Scherrer Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Scherrer Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Scherrer Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Scherrer sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Scherrer Banská Bystrica

Scherrer Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Scherrer, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Scherrer Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Scherrer Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Scherrer Banská Bystrica

Reklamácie Scherrer Banská Bystrica

Vedúci predajne Scherrer Banská Bystrica

Leták Scherrer Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Scherrer? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Scherrer Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Scherrer Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Scherrer je návšteva ľubovoľnej predajne Scherrer Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Scherrer Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Scherrer Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Scherrer Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Scherrer. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Scherrer Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Scherrer? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Scherrer v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Scherrer Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Scherrer Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Scherrer Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Scherrer.

Hodnotenie a recenzie Scherrer Banská Bystrica

Máte na Scherrer Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Scherrer a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Scherrer Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár