Sesto Senso Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

103

Sesto Senso Banská Bystrica

Sesto Senso Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sesto Senso v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sesto Senso Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sesto Senso, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sesto Senso Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sesto Senso Banská Bystrica.

Predajne Sesto Senso Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sesto Senso prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sesto Senso v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sesto Senso sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sesto Senso sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sesto Senso Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sesto Senso v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sesto Senso Banská Bystrica.

Mapa Sesto Senso Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sesto Senso Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sesto Senso ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sesto Senso Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sesto Senso Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sesto Senso Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sesto Senso sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sesto Senso Banská Bystrica

Sesto Senso Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sesto Senso, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sesto Senso Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sesto Senso Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sesto Senso Banská Bystrica

Reklamácie Sesto Senso Banská Bystrica

Vedúci predajne Sesto Senso Banská Bystrica

Leták Sesto Senso Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sesto Senso? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sesto Senso Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sesto Senso Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sesto Senso je návšteva ľubovoľnej predajne Sesto Senso Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sesto Senso Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sesto Senso Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sesto Senso Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sesto Senso. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sesto Senso Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sesto Senso? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sesto Senso v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sesto Senso Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sesto Senso Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sesto Senso Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sesto Senso.

Hodnotenie a recenzie Sesto Senso Banská Bystrica

Máte na Sesto Senso Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sesto Senso a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sesto Senso Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár