Selecta Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

91

Selecta Banská Bystrica

Selecta Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Selecta v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Selecta Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Selecta, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Selecta Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Selecta Banská Bystrica.

Predajne Selecta Banská Bystrica

Módna spoločnosť Selecta prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Selecta v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Selecta sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Selecta sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Selecta Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Selecta v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Selecta Banská Bystrica.

Mapa Selecta Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Selecta Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Selecta ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Selecta Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Selecta Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Selecta Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Selecta sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Selecta Banská Bystrica

Selecta Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Selecta, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Selecta Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Selecta Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Selecta Banská Bystrica

Reklamácie Selecta Banská Bystrica

Vedúci predajne Selecta Banská Bystrica

Leták Selecta Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Selecta? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Selecta Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Selecta Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Selecta je návšteva ľubovoľnej predajne Selecta Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Selecta Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Selecta Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Selecta Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Selecta. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Selecta Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Selecta? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Selecta v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Selecta Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Selecta Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Selecta Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Selecta.

Hodnotenie a recenzie Selecta Banská Bystrica

Máte na Selecta Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Selecta a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Selecta Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár