Set Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

115

Set Banská Bystrica

Set Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Set v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Set Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Set, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Set Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Set Banská Bystrica.

Predajne Set Banská Bystrica

Módna spoločnosť Set prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Set v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Set sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Set sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Set Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Set v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Set Banská Bystrica.

Mapa Set Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Set Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Set ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Set Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Set Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Set Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Set sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Set Banská Bystrica

Set Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Set, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Set Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Set Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Set Banská Bystrica

Reklamácie Set Banská Bystrica

Vedúci predajne Set Banská Bystrica

Leták Set Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Set? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Set Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Set Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Set je návšteva ľubovoľnej predajne Set Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Set Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Set Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Set Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Set. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Set Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Set? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Set v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Set Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Set Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Set Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Set.

Hodnotenie a recenzie Set Banská Bystrica

Máte na Set Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Set a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Set Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár