SELECTED Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

104

SELECTED Banská Bystrica

SELECTED Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní SELECTED v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SELECTED Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SELECTED, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SELECTED Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SELECTED Banská Bystrica.

Predajne SELECTED Banská Bystrica

Módna spoločnosť SELECTED prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SELECTED v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SELECTED sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SELECTED sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne SELECTED Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SELECTED v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SELECTED Banská Bystrica.

Mapa SELECTED Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne SELECTED Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SELECTED ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SELECTED Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne SELECTED Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SELECTED Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SELECTED sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SELECTED Banská Bystrica

SELECTED Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke SELECTED, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SELECTED Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SELECTED Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie SELECTED Banská Bystrica

Reklamácie SELECTED Banská Bystrica

Vedúci predajne SELECTED Banská Bystrica

Leták SELECTED Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták SELECTED? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SELECTED Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták SELECTED Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SELECTED je návšteva ľubovoľnej predajne SELECTED Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SELECTED Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SELECTED Banská Bystrica?
V najnovšom letáku SELECTED Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SELECTED. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SELECTED Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní SELECTED? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SELECTED v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SELECTED Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SELECTED Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou SELECTED Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SELECTED.

Hodnotenie a recenzie SELECTED Banská Bystrica

Máte na SELECTED Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SELECTED a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SELECTED Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár