Seltmann Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

90

Seltmann Banská Bystrica

Seltmann Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Seltmann v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Seltmann Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Seltmann, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Seltmann Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Seltmann Banská Bystrica.

Predajne Seltmann Banská Bystrica

Módna spoločnosť Seltmann prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Seltmann v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Seltmann sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Seltmann sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Seltmann Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Seltmann v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Seltmann Banská Bystrica.

Mapa Seltmann Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Seltmann Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Seltmann ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Seltmann Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Seltmann Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Seltmann Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Seltmann sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Seltmann Banská Bystrica

Seltmann Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Seltmann, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Seltmann Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Seltmann Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Seltmann Banská Bystrica

Reklamácie Seltmann Banská Bystrica

Vedúci predajne Seltmann Banská Bystrica

Leták Seltmann Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Seltmann? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Seltmann Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Seltmann Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Seltmann je návšteva ľubovoľnej predajne Seltmann Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Seltmann Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Seltmann Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Seltmann Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Seltmann. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Seltmann Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Seltmann? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Seltmann v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Seltmann Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Seltmann Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Seltmann Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Seltmann.

Hodnotenie a recenzie Seltmann Banská Bystrica

Máte na Seltmann Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Seltmann a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Seltmann Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár