Sempre Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

89

Sempre Banská Bystrica

Sempre Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sempre v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sempre Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sempre, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sempre Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sempre Banská Bystrica.

Predajne Sempre Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sempre prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sempre v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sempre sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sempre sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sempre Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sempre v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sempre Banská Bystrica.

Mapa Sempre Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sempre Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sempre ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sempre Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sempre Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sempre Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sempre sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sempre Banská Bystrica

Sempre Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sempre, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sempre Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sempre Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sempre Banská Bystrica

Reklamácie Sempre Banská Bystrica

Vedúci predajne Sempre Banská Bystrica

Leták Sempre Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sempre? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sempre Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sempre Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sempre je návšteva ľubovoľnej predajne Sempre Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sempre Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sempre Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sempre Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sempre. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sempre Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sempre? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sempre v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sempre Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sempre Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sempre Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sempre.

Hodnotenie a recenzie Sempre Banská Bystrica

Máte na Sempre Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sempre a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sempre Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár