Sensai Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

99

Sensai Banská Bystrica

Sensai Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sensai v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sensai Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sensai, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sensai Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sensai Banská Bystrica.

Predajne Sensai Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sensai prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sensai v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sensai sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sensai sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sensai Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sensai v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sensai Banská Bystrica.

Mapa Sensai Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sensai Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sensai ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sensai Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sensai Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sensai Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sensai sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sensai Banská Bystrica

Sensai Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sensai, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sensai Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sensai Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sensai Banská Bystrica

Reklamácie Sensai Banská Bystrica

Vedúci predajne Sensai Banská Bystrica

Leták Sensai Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sensai? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sensai Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sensai Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sensai je návšteva ľubovoľnej predajne Sensai Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sensai Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sensai Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sensai Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sensai. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sensai Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sensai? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sensai v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sensai Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sensai Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sensai Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sensai.

Hodnotenie a recenzie Sensai Banská Bystrica

Máte na Sensai Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sensai a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sensai Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár