Sensor Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

88

Sensor Banská Bystrica

Sensor Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sensor v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sensor Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sensor, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sensor Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sensor Banská Bystrica.

Predajne Sensor Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sensor prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sensor v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sensor sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sensor sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sensor Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sensor v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sensor Banská Bystrica.

Mapa Sensor Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sensor Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sensor ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sensor Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sensor Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sensor Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sensor sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sensor Banská Bystrica

Sensor Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sensor, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sensor Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sensor Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sensor Banská Bystrica

Reklamácie Sensor Banská Bystrica

Vedúci predajne Sensor Banská Bystrica

Leták Sensor Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sensor? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sensor Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sensor Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sensor je návšteva ľubovoľnej predajne Sensor Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sensor Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sensor Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sensor Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sensor. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sensor Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sensor? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sensor v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sensor Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sensor Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sensor Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sensor.

Hodnotenie a recenzie Sensor Banská Bystrica

Máte na Sensor Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sensor a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sensor Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár