Sermija Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

97

Sermija Banská Bystrica

Sermija Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sermija v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sermija Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sermija, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sermija Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sermija Banská Bystrica.

Predajne Sermija Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sermija prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sermija v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sermija sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sermija sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sermija Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sermija v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sermija Banská Bystrica.

Mapa Sermija Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sermija Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sermija ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sermija Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sermija Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sermija Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sermija sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sermija Banská Bystrica

Sermija Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sermija, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sermija Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sermija Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sermija Banská Bystrica

Reklamácie Sermija Banská Bystrica

Vedúci predajne Sermija Banská Bystrica

Leták Sermija Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sermija? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sermija Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sermija Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sermija je návšteva ľubovoľnej predajne Sermija Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sermija Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sermija Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sermija Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sermija. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sermija Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sermija? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sermija v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sermija Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sermija Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sermija Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sermija.

Hodnotenie a recenzie Sermija Banská Bystrica

Máte na Sermija Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sermija a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sermija Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár