She Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

98

She Banská Bystrica

She Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní She v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní She Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou She, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o She Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní She Banská Bystrica.

Predajne She Banská Bystrica

Módna spoločnosť She prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu She v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní She sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky She sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne She Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov She v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni She Banská Bystrica.

Mapa She Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne She Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka She ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny She Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne She Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní She Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne She sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu She Banská Bystrica

She Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke She, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu She Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom She Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie She Banská Bystrica

Reklamácie She Banská Bystrica

Vedúci predajne She Banská Bystrica

Leták She Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták She? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku She Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták She Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku She je návšteva ľubovoľnej predajne She Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták She Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták She Banská Bystrica?
V najnovšom letáku She Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky She. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu She Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní She? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne She v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni She Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou She Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou She Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní She.

Hodnotenie a recenzie She Banská Bystrica

Máte na She Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou She a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na She Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár