Shimano Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

99

Shimano Banská Bystrica

Shimano Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Shimano v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Shimano Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Shimano, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Shimano Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Shimano Banská Bystrica.

Predajne Shimano Banská Bystrica

Módna spoločnosť Shimano prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Shimano v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Shimano sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Shimano sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Shimano Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Shimano v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Shimano Banská Bystrica.

Mapa Shimano Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Shimano Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Shimano ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Shimano Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Shimano Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Shimano Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Shimano sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Shimano Banská Bystrica

Shimano Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Shimano, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Shimano Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Shimano Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Shimano Banská Bystrica

Reklamácie Shimano Banská Bystrica

Vedúci predajne Shimano Banská Bystrica

Leták Shimano Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Shimano? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Shimano Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Shimano Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Shimano je návšteva ľubovoľnej predajne Shimano Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Shimano Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Shimano Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Shimano Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Shimano. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Shimano Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Shimano? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Shimano v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Shimano Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Shimano Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Shimano Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Shimano.

Hodnotenie a recenzie Shimano Banská Bystrica

Máte na Shimano Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Shimano a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Shimano Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár