Shok Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

95

Shok Banská Bystrica

Shok Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Shok v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Shok Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Shok, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Shok Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Shok Banská Bystrica.

Predajne Shok Banská Bystrica

Módna spoločnosť Shok prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Shok v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Shok sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Shok sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Shok Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Shok v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Shok Banská Bystrica.

Mapa Shok Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Shok Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Shok ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Shok Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Shok Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Shok Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Shok sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Shok Banská Bystrica

Shok Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Shok, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Shok Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Shok Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Shok Banská Bystrica

Reklamácie Shok Banská Bystrica

Vedúci predajne Shok Banská Bystrica

Leták Shok Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Shok? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Shok Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Shok Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Shok je návšteva ľubovoľnej predajne Shok Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Shok Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Shok Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Shok Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Shok. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Shok Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Shok? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Shok v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Shok Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Shok Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Shok Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Shok.

Hodnotenie a recenzie Shok Banská Bystrica

Máte na Shok Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Shok a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Shok Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár