Zajo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

745

Zajo Banská Bystrica

Zajo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Zajo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zajo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zajo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zajo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zajo Banská Bystrica.

Predajne Zajo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Zajo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zajo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zajo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zajo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zajo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zajo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zajo Banská Bystrica.

Mapa Zajo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zajo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zajo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zajo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Zajo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zajo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zajo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zajo Banská Bystrica

Zajo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Zajo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zajo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zajo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Zajo Banská Bystrica

Reklamácie Zajo Banská Bystrica

Vedúci predajne Zajo Banská Bystrica

Leták Zajo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Zajo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zajo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Zajo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zajo je návšteva ľubovoľnej predajne Zajo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zajo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zajo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Zajo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zajo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zajo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Zajo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zajo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zajo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zajo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Zajo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zajo.

Hodnotenie a recenzie Zajo Banská Bystrica

Máte na Zajo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zajo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zajo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár