Harolds Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

279

Harolds Bratislava

Harolds BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Harolds v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Harolds Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Harolds, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Harolds Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Harolds Bratislava.

Predajne Harolds Bratislava

Módna spoločnosť Harolds prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Harolds v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Harolds sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Harolds sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Harolds Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Harolds v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Harolds Bratislava.

Mapa Harolds Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Harolds Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Harolds ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Harolds Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Harolds Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Harolds Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Harolds sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Harolds Bratislava

Harolds BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Harolds, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Harolds Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Harolds Bratislava.

Obchodné oddelenie Harolds Bratislava

Reklamácie Harolds Bratislava

Vedúci predajne Harolds Bratislava

Leták Harolds Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Harolds? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Harolds Bratislava.

Ako a kde získať leták Harolds Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Harolds je návšteva ľubovoľnej predajne Harolds Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Harolds Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Harolds Bratislava?
V najnovšom letáku Harolds Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Harolds. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Harolds Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Harolds? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Harolds v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Harolds Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Harolds Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Harolds Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Harolds.

Hodnotenie a recenzie Harolds Bratislava

Máte na Harolds Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Harolds a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Harolds Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár