Haster Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

253

Haster Bratislava

Haster BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Haster v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Haster Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Haster, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Haster Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Haster Bratislava.

Predajne Haster Bratislava

Módna spoločnosť Haster prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Haster v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Haster sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Haster sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Haster Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Haster v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Haster Bratislava.

Mapa Haster Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Haster Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Haster ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Haster Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Haster Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Haster Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Haster sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Haster Bratislava

Haster BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Haster, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Haster Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Haster Bratislava.

Obchodné oddelenie Haster Bratislava

Reklamácie Haster Bratislava

Vedúci predajne Haster Bratislava

Leták Haster Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Haster? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Haster Bratislava.

Ako a kde získať leták Haster Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Haster je návšteva ľubovoľnej predajne Haster Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Haster Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Haster Bratislava?
V najnovšom letáku Haster Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Haster. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Haster Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Haster? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Haster v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Haster Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Haster Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Haster Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Haster.

Hodnotenie a recenzie Haster Bratislava

Máte na Haster Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Haster a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Haster Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár