Kahla Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

311

Kahla Bratislava

Kahla BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kahla v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kahla Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kahla, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kahla Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kahla Bratislava.

Predajne Kahla Bratislava

Módna spoločnosť Kahla prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kahla v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kahla sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kahla sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kahla Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kahla v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kahla Bratislava.

Mapa Kahla Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kahla Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kahla ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kahla Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kahla Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kahla Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kahla sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kahla Bratislava

Kahla BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kahla, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kahla Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kahla Bratislava.

Obchodné oddelenie Kahla Bratislava

Reklamácie Kahla Bratislava

Vedúci predajne Kahla Bratislava

Leták Kahla Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kahla? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kahla Bratislava.

Ako a kde získať leták Kahla Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kahla je návšteva ľubovoľnej predajne Kahla Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kahla Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kahla Bratislava?
V najnovšom letáku Kahla Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kahla. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kahla Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kahla? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kahla v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kahla Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kahla Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kahla Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kahla.

Hodnotenie a recenzie Kahla Bratislava

Máte na Kahla Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kahla a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kahla Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár