Kalimo Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

272

Kalimo Bratislava

Kalimo BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kalimo v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kalimo Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kalimo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kalimo Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kalimo Bratislava.

Predajne Kalimo Bratislava

Módna spoločnosť Kalimo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kalimo v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kalimo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kalimo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kalimo Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kalimo v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kalimo Bratislava.

Mapa Kalimo Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kalimo Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kalimo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kalimo Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kalimo Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kalimo Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kalimo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kalimo Bratislava

Kalimo BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kalimo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kalimo Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kalimo Bratislava.

Obchodné oddelenie Kalimo Bratislava

Reklamácie Kalimo Bratislava

Vedúci predajne Kalimo Bratislava

Leták Kalimo Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kalimo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kalimo Bratislava.

Ako a kde získať leták Kalimo Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kalimo je návšteva ľubovoľnej predajne Kalimo Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kalimo Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kalimo Bratislava?
V najnovšom letáku Kalimo Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kalimo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kalimo Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kalimo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kalimo v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kalimo Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kalimo Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kalimo Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kalimo.

Hodnotenie a recenzie Kalimo Bratislava

Máte na Kalimo Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kalimo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kalimo Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár