Kaloo Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

302

Kaloo Bratislava

Kaloo BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kaloo v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kaloo Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kaloo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kaloo Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kaloo Bratislava.

Predajne Kaloo Bratislava

Módna spoločnosť Kaloo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kaloo v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kaloo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kaloo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kaloo Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kaloo v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kaloo Bratislava.

Mapa Kaloo Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kaloo Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kaloo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kaloo Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kaloo Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kaloo Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kaloo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kaloo Bratislava

Kaloo BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kaloo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kaloo Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kaloo Bratislava.

Obchodné oddelenie Kaloo Bratislava

Reklamácie Kaloo Bratislava

Vedúci predajne Kaloo Bratislava

Leták Kaloo Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kaloo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kaloo Bratislava.

Ako a kde získať leták Kaloo Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kaloo je návšteva ľubovoľnej predajne Kaloo Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kaloo Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kaloo Bratislava?
V najnovšom letáku Kaloo Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kaloo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kaloo Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kaloo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kaloo v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kaloo Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kaloo Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kaloo Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kaloo.

Hodnotenie a recenzie Kaloo Bratislava

Máte na Kaloo Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kaloo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kaloo Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár