Kama Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

304

Kama Bratislava

Kama BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kama v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kama Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kama, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kama Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kama Bratislava.

Predajne Kama Bratislava

Módna spoločnosť Kama prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kama v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kama sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kama sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kama Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kama v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kama Bratislava.

Mapa Kama Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kama Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kama ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kama Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kama Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kama Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kama sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kama Bratislava

Kama BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kama, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kama Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kama Bratislava.

Obchodné oddelenie Kama Bratislava

Reklamácie Kama Bratislava

Vedúci predajne Kama Bratislava

Leták Kama Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kama? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kama Bratislava.

Ako a kde získať leták Kama Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kama je návšteva ľubovoľnej predajne Kama Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kama Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kama Bratislava?
V najnovšom letáku Kama Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kama. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kama Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kama? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kama v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kama Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kama Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kama Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kama.

Hodnotenie a recenzie Kama Bratislava

Máte na Kama Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kama a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kama Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár