KANZ Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

267

KANZ Bratislava

KANZ BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní KANZ v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní KANZ Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou KANZ, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o KANZ Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní KANZ Bratislava.

Predajne KANZ Bratislava

Módna spoločnosť KANZ prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu KANZ v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní KANZ sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky KANZ sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne KANZ Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov KANZ v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni KANZ Bratislava.

Mapa KANZ Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne KANZ Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka KANZ ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny KANZ Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne KANZ Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní KANZ Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne KANZ sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu KANZ Bratislava

KANZ BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke KANZ, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu KANZ Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom KANZ Bratislava.

Obchodné oddelenie KANZ Bratislava

Reklamácie KANZ Bratislava

Vedúci predajne KANZ Bratislava

Leták KANZ Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták KANZ? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku KANZ Bratislava.

Ako a kde získať leták KANZ Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku KANZ je návšteva ľubovoľnej predajne KANZ Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták KANZ Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták KANZ Bratislava?
V najnovšom letáku KANZ Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky KANZ. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu KANZ Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní KANZ? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne KANZ v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni KANZ Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou KANZ Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou KANZ Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní KANZ.

Hodnotenie a recenzie KANZ Bratislava

Máte na KANZ Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou KANZ a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na KANZ Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár