Kappa Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

718

Kappa Bratislava

Kappa BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kappa v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kappa Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kappa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kappa Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kappa Bratislava.

Predajne Kappa Bratislava

Módna spoločnosť Kappa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kappa v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kappa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kappa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kappa Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kappa v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kappa Bratislava.

Mapa Kappa Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kappa Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kappa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kappa Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kappa Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kappa Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kappa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kappa Bratislava

Kappa BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kappa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kappa Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kappa Bratislava.

Obchodné oddelenie Kappa Bratislava

Reklamácie Kappa Bratislava

Vedúci predajne Kappa Bratislava

Leták Kappa Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kappa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kappa Bratislava.

Ako a kde získať leták Kappa Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kappa je návšteva ľubovoľnej predajne Kappa Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kappa Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kappa Bratislava?
V najnovšom letáku Kappa Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kappa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kappa Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kappa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kappa v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kappa Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kappa Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kappa Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kappa.

Hodnotenie a recenzie Kappa Bratislava

Máte na Kappa Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kappa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kappa Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár