KappAhl Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 005

KappAhl Bratislava

KappAhl BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní KappAhl v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní KappAhl Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou KappAhl, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o KappAhl Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní KappAhl Bratislava.

Predajne KappAhl Bratislava

Módna spoločnosť KappAhl prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu KappAhl v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní KappAhl sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky KappAhl sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne KappAhl Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov KappAhl v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni KappAhl Bratislava.

Mapa KappAhl Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne KappAhl Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka KappAhl ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny KappAhl Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne KappAhl Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní KappAhl Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne KappAhl sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu KappAhl Bratislava

KappAhl BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke KappAhl, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu KappAhl Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom KappAhl Bratislava.

Obchodné oddelenie KappAhl Bratislava

Reklamácie KappAhl Bratislava

Vedúci predajne KappAhl Bratislava

Leták KappAhl Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták KappAhl? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku KappAhl Bratislava.

Ako a kde získať leták KappAhl Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku KappAhl je návšteva ľubovoľnej predajne KappAhl Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták KappAhl Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták KappAhl Bratislava?
V najnovšom letáku KappAhl Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky KappAhl. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu KappAhl Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní KappAhl? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne KappAhl v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni KappAhl Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou KappAhl Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou KappAhl Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní KappAhl.

Hodnotenie a recenzie KappAhl Bratislava

Máte na KappAhl Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou KappAhl a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na KappAhl Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár